Firma Rehberi Kataloğu
Online Katalog | Ana Sayfam Yap | Favorilerime Ekle | Tavsiye Et | Şirketimi Ekle | Sıkça Sorulan Sorular | İletişim
ÜYE GİRİŞİ ÜYELİK
SON KATILAN FİRMALAR
FLORAKİM KİMYA TEMİZLİK ÜRÜNLERİ
SAPHİR HOTEL
ADMİN HABER
ADMİN2

JAMIE OLIVER, İLK RESTORANI İÇİN EKİBİNİ ARIYOR

| İstanbul | 13.05.2013 17:15:18 |

Foto-Galeri için resime tıklayın.
Jamie Oliver ve İtalyan üstadı Gennaro Contaldo’ın kurduğu Jamie’s Italian, lezzetli ve ulaşılabilir yemekleri, samimi hizmeti sayesinde dünyanın her yerinde büyük beğeni topluyor. Grubun Türkiye’deki ilk restoranı, aileye katmak üzere yeni çalışanlar arıyor.Yılın üçüncü çeyreğinde Zorlu Center’da açılacak Jamie’s Italian İstanbul, ekibe katılarak iyi yemek dünyasında yer almak isteyen tutkulu kişileri arıyor. Şefler, müdürler, ayrıca karşılama elemanları için adaylarla görüşmeler sürüyor. 

Güçlü bir aile kültürüne sahip Jamie’s Italian, gerçekten hevesli, işini tutkuyla yapan kişileri arıyor.  Ekibe yeni katılacak olanlar özel eğitim alacak. Öğrenmek, gelişmek ve yeni beceriler edinmek için harika fırsatlar sunan Jamie’s Italian ayrıca Türkiye’de ve uluslararası platformda kariyer geliştirmek için potansiyel de sunuyor.

Jamie Oliver, “Yöneticiler ve şefler; çok hevesli ve öğrenmeye istekliyseniz o zaman bu heyecan verici projemizde yer almanızı çok isteriz.” diye konuştu. 

Turizm Restoran Yatırımcıları ve İşletmecileri Derneği (TURYİD) Başkanı Kaya Demirer’in kurucu ve CEO’su olduğu İtalyan Lezzetleri A.Ş. ile gerçekleşen ortaklık sonucunda, 2013 ’ün üçüncü çeyreğinde açılacak Zorlu Center’da yer alacak olan restoranın ekibi için başvurular http://www.jamieoliver.com/italian/turkey/home   internet adresinden yapılabiliyor.

Dinamik ortamı, lezzetli ve uygun maliyetli İtalyan mutfağı ile hergün yüzlerce misafiri ağırlamak üzere hazırlanan Jamie’s Italian özenle hizmet veren bir aile dostu restoran olarak İstanbul’da da şimdiden büyük ilgi görüyor.

Hakkında:

İtalyan Lezzetleri A.Ş

İtalyan Lezzetleri A.Ş., ünlü şef Jamie Oliver'ın “Jamie’s Italian” restoran markasının şubelerini Türkiye'de açmak,  işletmek ve stratejik iş planları çerçevesinde geliştirmek için 2012 yılında kurulmuştur. Yeme-içme sektöründe uzun yıllara dayanan deneyimiyle restoran işletmecisi ve yatırımcı Kaya Demirer’in kurucu ortak ve CEO’su olduğu İtalyan Lezzetleri A.Ş.’nin diğer ortakları Nihat Yıldırım ve Cem Uşaklı, Yönetim Kurulu Üyeleri olarak görev yapmaktadır.
İlk olarak İstanbul Zorlu Center’da açılması planlanan Jamie’s Italian restoranlarını ilerleyen senelerde  Türkiye’de farklı lokasyonlarda açmayı,  markayı en iyi şekli ile temsil ederek değer katmayı prensip olarak benimseyen  İtalyan Lezzetleri A.Ş, şirketin Jamie’s Italian markası ile  Türkiye çapında sistematik ve sağlıklı büyümesini hedeflemektedir. İtalyan Lezzetleri A.Ş., temsil ettiği Jamie’s Italian markasının dünyadaki tüm restoranlarında olduğu gibi, Türkiye’de açacağı restoranlarda da; uygun fiyatlı, iyi yemek, samimi  ve keyifli ortamlar sunmayı, aileler ve gençler başta olmak üzere  geniş hedef kitleleri buluşturmayı hizmet prensibi olarak benimsemiştir.

Jamie’s Italian

İlk Jamie’s Italian 2008’de Oxford, İngiltere’de açıldı. Şu anda İngiltere’deki 31 restoranlarla beraber; Dubai’de 1, Sidney’de 1, Dublin’de 1 restoran bulunuyor. Perth, Singapur, St.Petersburg ve İstanbul’da da açılış hazırlıkları yapılıyor.

Boyut Yayın Grubu
©1996 - BOYUT YAYIN GRUBU | Site Kullanım Koşulları
Koza Plaza A26 Tekstilkent 34235 Esenler - İstanbul Tel: +90 212 413 33 33 (pbx) Faks: +90 212 413 33 34
info@boyut.com.tr | industryguideinfo@boyut.com.tr
Adınız Soyadınız :  
E-Mail Adresiniz :    
Alıcının Ad Soyadı :  
Alıcının E-mail Adresi :    
Mesajınız :  
En fazla 300 karakter