Firma Rehberi Kataloğu
Online Katalog | Ana Sayfam Yap | Favorilerime Ekle | Tavsiye Et | Şirketimi Ekle | Sıkça Sorulan Sorular | İletişim
ÜYE GİRİŞİ ÜYELİK
SON KATILAN FİRMALAR
FLORAKİM KİMYA TEMİZLİK...
SAPHİR HOTEL
ADMİN HABER
ADMİN2
TCMB DÖVİZ KURLARI
Alış
Satış
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANK
YEN
Şimdi Üye Olun, Kazançlı Çıkın!

AÇIKLAMALAR

[01] İşletmenize özel açılacak tanıtım ve pazarlama sayfalarında; iletişim bilgileri, şirket tanıtım metni, referanslar listesi, ürün ve hizmetler, görseller ve video klipler yayınlanabilir, güncellenebilir.
[02] Ana sayfa Haber, Ticaret Fırsatı ve Kampanyalar bölümlerinde görsel ve haber metni yayınlanabilir, yıl boyunca sınırsız sayıda güncelleme yapılabilir.
[03] Turizm ana sayfasında Haber, Ticaret Fırsatı ve Kampanyalar bölümlerinde görsel ve haber metni yayınlanabilir, yıl boyunca sınırsız sayıda güncelleme yapılabilir.
[04] Veri tabanımızda bulunan 22.000 otel, restoran, cafe, bar, tur operatörü, seyahat acentası, havayolu ve kurumsal firmaya yıl boyunca her hafta gönderilen e-bülten’de kampanyalarınız ile yer alma imkanı.
[05] Yüzbinlerce veri arasından seçip derlediğimiz, turizm endüstrilerini ilgilendiren kamu ihale ilanlarını görüntüleme ve bilgisayarınıza kaydetme veya yazdırma imkanı.
[06]Türkiye’de düzenlenmekte olan tüm fuarların ayrıntılı bilgilerini tarih ve anahtar kelime kullanarak arama ve görüntüleme imkanı.
[07] Yurt içi ve yurt dışı turizm pazarları ile ilgili ayrıntılı istatistik ve trend araştırmaları gibi çok değerli bilgiler içeren onlarca sektörel araştırma raporlarını görüntüleme, kaydetme ve yazdırma imkanı.
[08] Boyut tarafından yayınlanan Arr.Mimarlık, Banyo+Mutfak, Evdeyiz, Fokus, Gastronomi, Ofis+İletişim ve Jazz dergilerine dijital abonelik.Üyelik Size Neler Kazandıracak?

Turizm Endüstri Basılı Kataloğunda Tercihen Yer Alacaksınız

Boyut Yayın Grubu tarafından yayınlanan, Türkiyeʼnin tüm otel, motel, tatil köyü, restoran, bar ve eğlence yerleri gibi turistik işletmelerine, Türkiye Otel ve Tatil Rehberi ile beraber dağıtılan ve 16 yıldan bu yana, satın alma için en önemli başvuru kaynağı olma özelliğini taşıyan Turizm Endüstri Kataloğu’nda; hedef müşterisi turizm sektörü olan, inovatif ve kaliteli ürünleriyle ön plana çıkan üretici kuruluşlarla birlikte yer alacak, ürün ve hizmetlerinizi; Türkiye’nin tanıtıldığı tüm yurtiçi ve yurtdışı turizm fuarlarında ve TÜRSAB tarafından gönderim yapılan 5.000 turizm işletmesine tanıtacak ve pazarlayacaksınız.


Turizm Endüstri Kataloğu Referans Kitabına Dahil Edileceksiniz

100 bin adet basılarak İstanbul ve Antalya’ da düzenlenen Otel Ekipmanları gibi sektörel fuarlarda; HORECA endüstrisinin yatırımcıları ile satın alma müdürlerine ve mimarlara ücretsiz olarak dağıtılan Turizm Endüstri Kataloğu Referans Kitabı’nda yer alarak, mal ve hizmetlerinizi hedef müşteri kitlenize en etkili yoldan tanıtma ve pazarlama olanağına kavuşacaksınız.


www.IndustryGuide.com.tr’de İşletmenize Özel Sayfalarınız Olacak

Toplam 22.500 otel, restoran, cafe, bar, tur operatörü, seyahat acentası, havayolu, kongre, etkinlik ve fuar organizatörü, iş seyahati acentası ve turizm sektörünün diğer kuruluşlarının yer aldığı www.IndustryGuide.com.tr sitesinde; size özel 8 farklı sayfada tüm işletme bilgilerinizi, görsellerinizi, videolarınızı, PDF broşürünüzü ve irtibat bilgilerinizi yayınlayacak, tüm bilgi ve dökümanlarınızı ister kendiniz ister Google & Boyut Destek Hattı kanalıyla dilediğiniz kadar güncelleyeceksiniz.

Bu yıl hangi holding ve grup şirketleri turizm endüstrisine yatırım yapacak? Yeni açılacak işletmeler, ek üniteler, tadilat planları neler? Kim, nerede, hangi oteli yapacak? Devlet kurumlarına ilişkin ihaleler, yerli ve yabancı işbirliği fırsatları, yeni satın alma trendleri, sektörel dergiler, fuarlar, araştırma dosyaları, anlık serbest piyasa bilgileri, başarı hikayeleri...ve daha fazla bilgiye herhangi bir ek ücret ödemeden sahip olacaksınız.


50.000 Adet Dağıtılan CD-Rom’da İletişim Bilgileriniz Yer Alacak

Turizm Endüstri Kataloğu baskılarının yanı sıra her yıl 50.000 adet üretilip, yurtiçi ve yurtdışında, Londra WTM, Moskova MITT, ITB Berlin, Selanik Philoxenia, St.Petersburg CIS, Atina Xenia, Köln Orgatec, Barselona Hostelco/EIBTM, Milano BIT, Hollanda Utrecht, Düsseldorf HOGATEC, Moskova PIR Hospitality gibi sektörün kalbinin attığı, iş hacminin milyarlarca Euroʼya ulaştığı fuarlarda, çok geniş bir otel ve kurumsal müşteri portföyüne dağıtılan CD-Rom’a dahil edilerek, tanıtım ve pazarlamanız için kalıcı bir adım atmış olacaksınız.


www.IndustryGuide.com.tr’de Haber ve Kampanyalarınız

Binlerce turizm profesyoneli, işletmeci ve kuruluşun yakından takip ettiği www.IndustryGuide.com.tr ana sayfası ve turizm endüstrisi ana sayfasında, haberlerinizi, sunduğunuz fırsatları ve uyguladığınız kampanyaları yayınlayacak ve bilgilerinizi sınırsız güncelleme hakkına sahip olacaksınız. Üstelik bu hakkınızı ister kendiniz ister Google & Boyut Destek Hattı kanalıyla kullanabileceksiniz.


22.500 İşletmeye Gönderilen E-Bülten’de Yer Alacaksınız

Her hafta 22.500 otel, restoran, cafe, bar, tur operatörü, seyahat acentası, havayolu, kongre, etkinlik ve fuar organizatörü, iş seyahati acentası ve turizm sektörünün diğer kuruluşlarına gönderilen E-Bülten’de; yeni ürün ve hizmetlerinizi, yarattığınız ticaret fırsatlarını, satın alma ihtiyaçlarınızı, promosyon ve kampanyalarınızı duyurabileceksiniz. İşletmeniz için hem satın alma hem de tanıtım ve pazarlamanız açısından en hızlı, ekonomik ve etkin yolu sunuyoruz.


Endüstrinize En Uygun Kamu İhalelerini Takip Edeceksiniz

Türkiye’de her yıl yapılmakta olan 400.000’e yakın kamu ihalesini izliyor ve endüstrinize uygun olanları seçip, derleyerek, www.industryguide.com.tr sitemiz üzerinden sadece üyelerimize özel olarak yayınlıyoruz. Kendinize uygun olan ihaleleri dilediğiniz anahtar kelime ve tarih ile arayarak, en etkin şekilde takip edip, bilgisayarınıza yükleyebileceksiniz.


Tüm Fuarların En Güncel ve Ayrıntılı Bilgileri Elinizin Altında

Her yıl gerçekleştirilen 800’e yakın fuarı takip ediyor, organizatörleri ile sizin adınıza görüşüyor ve ihtiyaç duyacağınız en kritik bilgileri temin ederek, Türkiye’nin en güncel ve ayrıntılı fuar veri tabanını oluşturuyoruz. www.industryguide.com.tr sitemiz üzerinden kendinize uygun olan fuarları dilediğiniz anahtar kelime ve tarih ile arayarak, satış ve pazarlamanız için en etkin şekilde takip edip, bilgisayarınıza yükleyebileceksiniz.Boyut Sektörel Dergilerinin Güncel ve Arşiv Sayılarının Tamamı Bir Tıkla Ekranınızda

Turizm endüstrilerini yakından ilgilendiren; Arredemento Mimarlık, Gastronomi, Banyo+Mutfak, Evdeyiz, Zücaciye Dünyasına Fokus ve Ofis+İletişim Dergisi’ni, yanı sıra kendi dalında Türkiye’de tek olan Jazz Dergisi’ni www.industryguide.com.tr sitesi üzerinden ücretsiz olarak okuyabilecek, arşiv sayılarına bir tıkla ulaşabileceksiniz.İnternet İçin Ne lazımsa Bizden Hediye!

1 yıllık alan adı tescili (.com, .net, .org) yani internetteki adresiniz, sunucu barındırma, yayın, anti-virüs programları ve sitenizin A’dan Z’ye yapımı tümüyle hediyemiz! Logonuzu, irtibat bilgilerinizi, metinlerinizi, fotoğraflarınızı ve varsa video klibinizi www.industryguide.com.tr de yer alacak sayfalarınıza yüklemeniz ve beğendiğiniz bir web sitesi şablonunu seçmeniz yeterli. İnternet siteniz en geç 3 iş günü içinde yayına giriyor.

Üstelik yeni internet adresiniz ile beraber 20 farklı e-posta adresi (Premium Üyeler İçin) kullanma hakkı kazanacak, ayrıca internet siteniz ile ilgili tüm ziyaretçi raporlarını online olarak görüntüleyebileceksiniz.


Boyut Danışma ve Destek Hattı

Turizm Endüstri Kataloğu Üyelerimize, Boyut İnteraktif tarafından üst düzeyde eğitim verilmiş, geniş bir müşteri temsilcisi kadrosu ile danışmanlık hizmetleri ve destek sunuyoruz. 0212 440 14 14 numaralı çağrı merkezi hattımızı arayarak, Boyut Danışma ve Destek Hattı hizmetlerinden 1 yıl boyunca ücretsiz yararlanacaksınız.


Türkiye'nin Turizm Endüstri Kataloğu
TURİZM ENDÜSTRİ KATALOĞU > Basılı Katalog (Tercihen)

Turizm Endüstri Kataloğu, inovatif ve kaliteli ürün ve hizmetleri ile ön plana çıkan firmaları bir araya getirerek, Türkiye ve dünya pazarlarında tanıtmayı ve bir ticaret platformu yaratmayı sürdürüyor.

16 yıldan bu yana turizm işletmelerinde görevli satın almacılar için sektöründeki en önemli başvuru kaynağı olma özelliğini taşıyan Turizm Endüstri Kataloğu; hedef müşterisi turizm sektörü olan, inovatif ve kaliteli ürünleriyle ön plana çıkan üretici kuruluşlar için Türkiyeʼnin tüm otel, motel, tatil köyü, restoran, bar ve eğlence yerleri gibi turistik işletmelerine, Türkiye Otel ve Tatil Rehberi ile beraber dağıtılıyor.

 TURİZM ENDÜSTRİ KATALOĞU > CD-Rom

Turizm Endüstri Kataloğu baskılarının yanı sıra her yıl 50.000 adet üretilip, yurtiçi ve yurtdışında, Londra WTM, Moskova MITT, ITB Berlin, Selanik Philoxenia, St.Petersburg CIS, Atina Xenia, Köln Orgatec, Barselona Hostelco/EIBTM, Milano BIT, Hollanda Utrecht, Düsseldorf HOGATEC, Moskova PIR Hospitality gibi sektörün kalbinin attığı, iş hacminin milyarlarca Euroʼya ulaştığı fuarlarda, çok geniş bir otel ve kurumsal müşteri portföyüne dağıtılan CD-Rom, turizm endüstrisine mal ve hizmet sağlayan üretici kuruluşlar için eşsiz bir tanıtım ve pazarlama olanağı sunuyor.

TURİZM ENDÜSTRİ KATALOĞU > www.industryguide.com.tr

www.industryguide.com.tr turizm endüstrisinin alıcılarını, satıcılarını, ürünlerini ve hizmetlerini dev bir e-ticaret platformunda biraraya getiriyor. 22.500 firmadan oluşan ve her gün yeni katılımlarla büyüyen dev veri tabanını; ana endüstri, alt endüstri, sektör, şehir ve üyelik tipine göre listeleyebilir veya ilgilendiğiniz firmayı hızlı arama ile adından anında bulabilirsiniz.

Bu yıl hangi holding ve grup şirketleri turizm endüstrisine yatırım yapacak? Yeni açılacak işletmeler, ek üniteler, tadilat planları neler? Kim, nerede, hangi oteli yapacak? Devlet kurumlarına ilişkin ihaleler, yerli ve yabancı işbirliği fırsatları, yeni satın alma trendleri, sektörel dergiler, fuarlar, araştırma dosyaları, anlık serbest piyasa bilgileri, başarı hikayeleri...hepsi ve daha fazlası www.industryguide.com.tr ‘de.

 TURİZM ENDÜSTRİ KATALOĞU > Referans Kitabı

Turizm Endüstri Kataloğu’nun alt sektörler için cep rehberi niteliğinde olan Referans Kitabımız, satın almacıların tercih ettikleri boyutlarda, turizm işletmeleri ile toplu satın alma kararı veren profesyonellerin ihtiyacı olan tüm bilgileri içerecek şekilde hazırlanıyor.

Bu kitabımız 100 bin adet basılarak İstanbul ve Antalya’ da düzenlenen Otel Ekipmanları gibi sektörel fuarlarda; HORECA endüstrisinin yatırımcıları ile satın alma müdürlerine ve mimarlara ücretsiz olarak dağıtılıyor.

Boyut Yayın Grubu
©1996 - 2024 BOYUT YAYIN GRUBU | Site Kullanım Koşulları
Koza Plaza A26 Tekstilkent 34235 Esenler - İstanbul Tel: +90 212 413 33 33 (pbx) Faks: +90 212 413 33 34
info@boyut.com.tr | industryguideinfo@boyut.com.tr
Adınız Soyadınız :  
E-Mail Adresiniz :    
Alıcının Ad Soyadı :  
Alıcının E-mail Adresi :    
Mesajınız :  
En fazla 300 karakter