Firma Rehberi Kataloğu
Online Katalog | Ana Sayfam Yap | Favorilerime Ekle | Tavsiye Et | Şirketimi Ekle | Sıkça Sorulan Sorular | İletişim
ÜYE GİRİŞİ ÜYELİK
SON KATILAN FİRMALAR
GRANADA LUXURY BELEK
TUI MAGIC LIFE BELEK
FAMILY LIFE TROPICAL RE...
HOLIDAY VILLAGE TURKEY
SENSİMAR MARMARİS IMPER...
HYDROS CLUB
FAMILY LIFE PASCHA BAY
ÇETİNEL TESİSLERİ HOTEL
NORTON OTEL
DENİZKUMU HOTEL
SULTANOĞLU HOTEL & SPA
TCMB DÖVİZ KURLARI
Alış
Satış
DOLAR
3.0736 TL
3.0791 TL
EURO
3.3478 TL
3.3538 TL
STERLIN
3.7515 TL
3.7711 TL
FRANK
3.0832 TL
3.103 TL
YEN
2.9537 TL
2.9732 TL
HakkımızdaÜrünlerReferanslarHaberlerTicaret FırsatlarıKampanyalarİletişimMedya Galerisi
SEALEDAIR & DİVERSEY KİMYA SAN. VE TİC. A.Ş.
Premium Üye
ADRES :İçerenköy Mah. Bahçelerarası Sok. No:43 Ataşehir / İstanbul
E-POSTA :musterihizmetleri@sealedair.com
WEB : www.sealedair.com
TEL.: 90 216 5786400
FAKS: 90 216 5786401

Broşür.

HAKKIMIZDA
Diversey olarak, “daha temiz ve daha sağlıklı bir gelecek” misyonumuz doğrultusunda, 175 ülkedeki satış operasyonumuzla profesyonel temizlik ve hijyen ürün/sistemleri alanında dünya lideri bir firma olarak faaliyet göstermekteyiz. Ürünlerimiz, sistemlerimiz ve uzmanlığımız, yiyecek-içecek tesislerinin ve mekanlarının tüketicileri için daha hijyenik ve güvenilir ortamlar olmasını sağlamaktadır.

Diversey olarak, konaklama sektörüne, temizlik firmalarına, restoranlara, yemek şirketlerine, hastane ve sağlık kurumlarına, okullara ve ofislere, gıda ve içecek üretim tesislerine; gıda güvenliği, mutfak hijyeni, çamaşır hijyeni,kişisel hijyen, yer bakımı ürünleri, makine ve sistemleri, kağıt ürünleri üzerine hizmet vermekteyiz. Bunun yanında dozaj sistemleri, temizlik gereçleri, buklet, uçan haşere kontrolü, havuz suyu şartlandırma ve su ıslahı, çevre danışmanlığı ve gıda güvenliği üzerine de profesyonel hijyen çözümleri sağlıyoruz.

Türkiye’de profesyonel hijyen çözümlerini, Suma ile mutfak hijyeni,Clax ile çamaşır hijyeni, Good Sense ile koku kontrolü, TASKI ile bina bakımı ürün ve pazar lideri endüstriyel zemin temizlik makineleri, SoftCare ilekişisel hijyen, Solare, Manana ve Belleza ile kağıt ürün gruplarında sunmaktayız.

Ayrıca gıda ve içecek endüstrisine hizmet veren uzman ekibimiz “Gıda ve İçecek Hijyeni Grubu” dünyada olduğu gibi ülkemizde de “uluslararası tecrübe, ulusal özen” felsefesi ile; süt ve süt ürünleri üreticileri, alkollü ve alkolsüz içecek üreticileri, her türlü işlenmiş gıda üreticileri ile tarım, ilaç ve kozmetik sektörüne hizmet vermekte, doğru hijyen ve sanitasyon uygulamaları konusunda çalışmaktadır. Öte yandan iş birimimiz Diversey Consulting vasıtasıyla da,Türkiye’nin de aralarında bulunduğu 31 ülkede, kalite yönetimi sistemleri ve gıda güvenliği yönetim sistemleri üzerine üst düzey danışmanlık, eğitim ve denetim hizmetleri de sunmaktayız.

Gebze-Kocaeli’de bulunan fabrikamızda Türkiye’deki üretimimizi gerçekleştirmekteyiz. Diversey fabrikası kalite standartlarına, güvenliğe ve çevreye verdiği önemle örnek bir üretim tesisidir. Diversey, ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 belgelerinin tümüne sahip profesyonel hijyen alanında faaliyet gösteren tek şirkettir.

Daha fazla bilgi için
www.diversey.com’u ziyaret ediniz.
Boyut Yayın Grubu
©1996 - 2016 BOYUT YAYIN GRUBU | Site Kullanım Koşulları
Koza Plaza A26 Tekstilkent 34235 Esenler - İstanbul Tel: +90 212 413 33 33 (pbx) Faks: +90 212 413 33 34
info@boyut.com.tr | industryguideinfo@boyut.com.tr
Adınız Soyadınız :  
E-Mail Adresiniz :    
Alıcının Ad Soyadı :  
Alıcının E-mail Adresi :    
Mesajınız :  
En fazla 300 karakter